הדרכה מתנה לאור המצב: איך למכור בכל מצב - כולל זמן המלחמה בחצי מהזמן הרגיל, ללא תלות במוצר או באיכות השיווק שלך

ההדרכה מיועדת לעצמאים, שכירים, וכל עולם המכירות:
איך להפוך אדם זר - ללקוח משלם, ולסגור עסקאות בחצי מהזמן בתקופה הקשה שבה אנחנו נמצאים, בלי לרדוף אחרי לקוחות ובלי לדחוף בזמן השיחה

לצפייה בהדרכה במתנה, הירשמו עכשיו !

מוגבל בזמן: ההדרכה בחינם ל-50 משתתפים בלבד

- צפו 35 36 37 אנשים -

- נותרו 15 14 13 הדרכות מתנה -

אלכס גורבצ'וב

אלכס גורבצ'וב הוא מהנדס המכירות הגדול ביותר בישראל.
אלכס פיתח את מודל גורבצ'וב כשהיה נציג מכירות לפני 7 שנים, הוא פיצח את תהליך המכירה הרגשי-פסיכולוגי של המוח האנושי - והמודל נתן לו את הביטחון להתפטר בתור שכיר ולהקים מוקד מכירות משלו. המודל עבר לנציגי המכירות שעבדו בחברה הראשונה שלו, ומשם השאר היסטוריה... המודל מורכב מ-10 שלבים של 15-40 דק', פרקטי מאוד, מנטרל התנגדויות מראש, מונע פולואפ (שיחה חוזרת) ויוצר סגירה במקום.

החברה הראשונה שלו סגרה עסקאות במיליוני שקלים, ובגיל 26 הוא רכש את הדירה הראשונה שלו. מאז ועד היום אלכס עוזר לאלפי שכירים ועצמאיים למכור יותר בזכות התורה שלו. נתון חסר תקדים: 100% מתלמידיו של אלכס - מוכרים יותר עד עצם היום הזה - בזכות עקרונות המכירה שלו. והדבר הכי טוב בסיפור הוא היישום המיידי.

בסדנה הנוכחית אלכס מעניק את כלים פרקטים להתמודדות עם האתגרים שניצבים מולנו בתקופה הזאת. הסדנה כוללת הצטרפות לקהילת עצמאיים איכותית שעוזרים זה לזה להתגבר יחד על האתגר הכלכלי, ולהישאר חזקים ע"י שגרה כלכלית יציבה.

השגרה הכלכלית שלנו היא הניצחון!

כל הזכויות שמורות Ⓒ | אלכס גורבצ'וב 2023